KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11209314
nr 1120 9314
Akvarell
signerad NF, kvinna vid vattenfall, 28x22
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:52:53
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr